Stravování je možno zahájit odevzdáním přihlášky a zřízením trvalého platebního příkazu u svého peněžního ústavu, který je potřeba zadat k 25. dni předešlého měsíce, aby měl strávník při zahájení stravování již na kontě peníze. Na příkaze se vyplní jako variabilní symbol rodné číslo dítěte, pod ním je uvedeno konto strávníka. Konstantní symbol je 558. Obědy jsou vydávány na čip nebo kartu, kterou zakoupí v kanceláři školní jídelny. Za kartu se účtuje 35,- Kč a za čip 115,- Kč. Případná ztráta se neprodleně nahlásí v kanceláři školní jídelny.

Cena oběda: střední školy     31,- Kč (složit asi 650,- Kč)

Číslo našeho účtu 2301190054/2010

Stravování je možno zahájit po předložení přihlášky a zřízení platebního příkazu. Na příkaze se vyplní jako variabilní symbol rodné číslo dítěte, pod ním je vedeno konto strávníka. Konstantní symbol 558.

Odevzdáním přihlášky a zakoupením kreditní karty je strávník automaticky přihlášen na celý školní rok. Nemoc nebo jakýkoliv jiný důvod se musí den předem do 14:00 hodin nejpozději do 7:00 hodin následující den odhlásit v kanceláři školní jídelny na telefonu 736 503 583, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., webové stránky www.sweb.cz/sjuo. Ukončení stravování ve školní jídelně musí být též nahlášeno v kanceláři školní jídelny.

Přihlášku ke stravování ve ŠJ T. G. Masaryka 148, Ústí nad Orlicí si můžete stáhnout ve formátu doc nebo pdf.

 

 

 

 

 

 

 

MŠMT Pardubický kraj ESF Evropská unie Školský portál
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Pardubický kraj Evropský sociální fond v ČR Evropská unie Školský portál Pardubického kraje
Vyšší odborná škola a střední škola zdravotnická a sociální Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí, Smetanova 838 - netfirmy.czZdravotnické školy - netfirmy.cz