Naše škola si pro Vás vzhledem k epidemické situaci připravila dny otevřených dveří online. Ve středu 24. 2. se budete moci připojit k online setkání v čase, který Vám nejlépe vyhovuje. Začátek bude vždy v celou hodinu (snažte se připojit v čas, ať slyšíte vše důležité). K připojení Vám postačí odkaz na platformu zoom, který naleznete níže u konkrétního času. Během setkání Vám bude k dispozici pracovník školy, který školu představí a zodpoví všechny Vaše dotazy (v případě, že nevlastníte mikrofon, je možné psát formou chatu). Součástí bude také krátká videoprohlídka, abyste si udělali představu, jak to u nás vypadá.

Středa 24. 2. 2021

14 - 14:40 - Launch Meeting - Zoom (ID: 889 5646 7954, heslo: 521167)

15 - 15:40 - Launch Meeting - Zoom (ID: 796 6902 7591, heslo: e0FTg3)

16 - 16:40 -  (ID: , heslo: )

17 - 17:40 - Launch Meeting - Zoom (ID: 946 1640 8625, heslo: cf3gSp)

Pokud byste měli problém s přihlášením,  zde vám nabízíme krátký návod.

 

Informační leták školy zde

Při prezenčních dnech otevřených dveří Vás po naší škole provedou učitelé i žáci. Můžete se těšit na ukázku kmenových a odborných učeben, prezentaci preventivních projektů, předvedení ošetřovatelských i pečovatelských činností a vyzkoušení postupů první pomoci a jiné. Těšíme se na Vás!

V případě zájmu Vám po telefonické domluvě umožníme individuální prohlídku školy.

Fotogalerie školy k nahlédnutí zde.

Virtuální prohlídku naleznete zde.

Pro bližší představu, jak na naší škole probíhá výuka oborů Praktická sestra a Sociální činnost, jsme pro vás připravili následující videa.

Pro přehrání na celou obrazovku zvolte možnost "sledovát na youtube" - u přehrávání vpravo dole.

Na vzniku videa se podíleli žáci oborů Zdravotnický asistent, Sociální činnost, studenti oboru Diplomovaná všeobecná sestra a vyučující jednotlivých předmětů.

Obor Praktická sestra

 

Obor Sociální činnost

MŠMT Pardubický kraj ESF Evropská unie Školský portál
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Pardubický kraj Evropský sociální fond v ČR Evropská unie Školský portál Pardubického kraje
Vyšší odborná škola a střední škola zdravotnická a sociální Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí, Smetanova 838 - netfirmy.czZdravotnické školy - netfirmy.cz