V měsíci lednu žáci 2. ročníku ZA Tomáš Hlobil a Steven Player navštívili žáky 9. tříd na základní škole Masarykova v Rychnově nad Kněžnou a na základní škole Františka Kupky v Dobrušce, kde prezentovali studijní obory a aktivity naší školy. Ve druhé části setkání naši studenti přiblížili základní aspekty zdravého životního stylu interaktivním způsobem, jak dokládají následující fotografie. Obě akce proběhly s velkým zájmem žáků základních škol.

Zapsala: Mgr. Leona Červinková

Také v měsíci únoru jsme se zúčastnili , my žáci ZA 2.A - Tomáš Hlobil a Steven Player, prezentace naší školy na Základní škole Javornická v Rychnově nad Kněžnou. Žáky devátých ročníků jsme seznámili se studiem a aktivitami na Střední zdravotnické škole v Ústí nad Orlicí a ve druhé části společně diskutovali o zdravém životním stylu. V rámci diskuse se pracovalo interaktivně se zajímavými pomůckami. Z řad žáků, ale i vyučujících bylo spousta zájemců o vyzkoušení si chůze s „opileckými“ brýlemi, měření krevního tlaku a výpočet vlastního indexu tělesné hmotnosti - tzv. BMI. Akce se setkala s velkým ohlasem a zájmem ze strany žáků a vymezený čas velmi rychle uběhl. Dostalo se nám také poděkování od ředitele ZŠ Javorníická - zde.

  • prezentace_skoly1
  • prezentace_skoly10
  • prezentace_skoly2
  • prezentace_skoly3
  • prezentace_skoly4
  • prezentace_skoly5
  • prezentace_skoly6
  • prezentace_skoly7
  • prezentace_skoly8
  • prezentace_skoly9

 

Září
5
Říjen
4
Listopad
4
Prosinec
8
Leden
4
Únor
5
Březen
6
Duben
3
Květen
7
Červen
7
Červenec
0
Srpen
0
Akce Červenec
Akce srpen
MŠMT Pardubický kraj ESF Evropská unie Školský portál
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Pardubický kraj Evropský sociální fond v ČR Evropská unie Školský portál Pardubického kraje
Vyšší odborná škola a střední škola zdravotnická a sociální Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí, Smetanova 838 - netfirmy.czZdravotnické školy - netfirmy.cz