Titulní strana > Škola > Aktuality

Od 26. 4. 2021 bude v naší škole zahájeno testování žáků, studentů a zaměstnanců na onemocnění Covid-19. Testování bude probíhat samoodběrem, u kterého není nutná asistence zdravotnického personálu. Budou použity antigenní testy LEPU test.

Testování se bude týkat žáků, studentů a zaměstnanců, kteří se účastní prezenční výuky, a bude probíhat pravidelně 2x týdně bezprostředně po příchodu do školy. Harmonogram testování žáků a studentů (termín/den, čas, učebna) bude zobrazen v rozvrhu hodin ve školním informačním systému Edookit.

Žáci a studenti budou s organizací a podmínkami testování seznámeni před prvním termínem testování třídní učitelkou/učitelem při třídnické online hodině.

V případě nejasností či otázek můžete najít odpovědi na užitečných odkazech, viz níže, nebo kontaktujte ředitelku školy prostřednictvím školního informačního systému Edookit nebo e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Užitečné odkazy – testování ve škole

https://testovani.edu.cz

https://www.youtube.com/watch?v=Ls0nrA-Oe20

https://www.msmt.cz/vyjadreni-msmt-k-dezinformacim-o-testovani-ve

 

Vážení žáci, studenti, rodiče a zákonní zástupci,

věřím, že s Vaší pomocí a vstřícným přístupem k testování i dodržování platných protiepidemických opatření se nám společně podaří eliminovat situace, které přispívají k šíření onemocnění Covid-19, a tím přiblížit dobu, kdy se budeme častěji potkávat ve škole a při mimoškolních aktivitách. 

Mgr. Marie Klementová, ředitelka školy