Titulní strana > Škola > Aktuality

Naše škola se ve dnech 10., 11. a 12. 11. 2020 zapojila do Evropského týdne odborných dovedností pořádaného Domem zahraniční spolupráce, jehož cílem bylo zviditelnit možnosti odborného vzdělávání žáků.

Opakovaná setkání, která se konala formou on-line přes komunikační platformu zoom.us, umožnila předání informací o studijních oborech, možnostech uplatnění na trhu práce a dalším vzdělávání absolventů, a to zástupcům základních škol, výchovným poradcům, rodičům i široké veřejnosti. Účastníkům byly také představeny formy spolupráce na mezinárodních projektech v rámci eTwinning a Erasmus+.

S ohledem na současnou epidemiologickou situaci se nám uvedená on-line forma informování osvědčila
a rádi bychom i nadále stejnou cestou předávali informace všem, kteří uvažují o studiu na naší škole.
Pokud patříte mezi ně, sledujte webové stránky školy www.szsuo.cz, případně nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás.

                                                                                                                                              VOŠ a SŠZS Ústí nad Orlicí