Titulní strana > Škola > Aktuality
S účinností od 10. 9. 2020 bude v platnosti nařízení MZ ČR týkající se nošení roušek ve vnitřních prostorách všech budov v celé ČR. Upřesňující informace ministerstvo zveřejní během dnešního dne.

Zdroj:

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/rousky-budou-od-ctvrtka-povinne-ve-vnitrnich-prostorach-v-celem-cesku-40335772#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=U0u0StXa2vx-202009090858&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Žádám zaměstnance školy, žáky/studenty, rodiče i osoby přicházející do budovy školy, aby dodržovali nejen toto opatření, ale dodržovali i minimální vzdálenost 2m, dezinfekci rukou a jiné hygienické zásady. Do školy si žáci/studenti přinesou minimálně 2 čisté roušky v igelitovém sáčku.

Svým zodpovědným chováním vůči sobě i ostaním a dodržováním zmiňovaných opatření se budete podílet na snížení rizika přenosu respiračních onemocnění. Věřím, že společným cílem všech zaměstnanců školy, žáků/studentů i rodičů je, aby byla co nejdéle zachována běžná výuka ve škole i zařízeních, kde vykonáváme praktické vyučování.

S přáním lepších zítřků.

 

Mgr. Marie Klementová

ředitelka školy