Titulní strana > Škola > Aktuality
Starší zprávy:
S platností od 16. 3. 2020 0:00 hodin do 24. 3. 2020 6:00 hodin rozhodla Vláda ČR o omezení volného pohybu osob a omezení šíření koronaviru. Omezuje se volný pohyb osob na území České republiky s výjimkou cest do zaměstnání a k výkonu podnikatelské činnosti. 
Čekáme na výsledky jednání Bezpečnostní rady Pardubického kraje, která nyní zasedá. O situaci budeme průběžně informovat na našem webu nebo prostřednictvím Edookitu (žáky, studenty a rodiče).
Mgr. Marie Klementová, ředitelka školy
 
Na základě Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky ze dne 10. března 2020 se zakazuje s účinností ode dne 11. března 2020 osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů. 
 
Sledujte webové stránky Ministerstva zdravotnictví České republiky www.mzcr.cz, Pardubického kraje www.klickevzdelani.cz a naší školy, kde budou zveřejněné aktuální informace.
 
Mgr. Marie Klementová, ředitelka školy