Strávník se stravuje na kreditní kartu, kterou zakoupí v kanceláři školní jídelny. Za kartu se účtuje 35,- Kč a za čip 115,- Kč. Případná ztráta se neprodleně nahlásí v kanceláři školní jídelny. Každý strávník si zřídí u svého peněžního ústavu trvalý platební příkaz. Je potřeba zadat k 25. dni předešlého měsíce, aby měl strávník při zahájení stravování již na kontě peníze.

Cena oběda: střední školy     26,- Kč (složit asi 600,- Kč)

Číslo našeho účtu 030015-1320835319/0800

Stravování je možno zahájit po předložení přihlášky a zřízení platebního příkazu. Na příkaze se vyplní jako variabilní symbol rodné číslo dítěte, pod ním je vedeno konto strávníka. Konstantní symbol 558.

Odevzdáním přihlášky a zakoupením kreditní karty je strávník automaticky přihlášen na celý školní rok. Nemoc nebo jakýkoliv jiný důvod se musí den předem do 14:00 hodin odhlásit v kanceláři školní jídelny na telefonu 736 503 583, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., webové stránky www.sweb.cz/sjuo.

Přihlášku ke stravování ve ŠJ T. G. Masaryka 148, Ústí nad Orlicí si můžete stáhnout ve formátu doc nebo pdf.

 

 

 

 

 

 

 

MŠMT Pardubický kraj ESF Evropská unie Školský portál
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Pardubický kraj Evropský sociální fond v ČR Evropská unie Školský portál Pardubického kraje
Střední zdravotnická škola, Ústí nad Orlicí, Smetanova 838 - netfirmy.czZdravotnické školy - netfirmy.cz