Vybraní žáci třídy ZA 3. A a ZA 3. B se dne 15. 2. 2018 zúčastnili 11. ročníku „Soutěže ve stlaní lůžek“. Soutěž probíhala v odborné učebně ošetřovatelství. Žáci měli za úkol svléknout, dezinfikovat, převléknout a ustlat lůžko dle stanovených kritérií. Lůžko upravili dle pravidel výuky OSN. Odbornou komisí byl hodnocen čas, dodržení všech správných zásad při dezinfekci, úpravě lůžka a celkový vzhled po konečné úpravě.

Pořadí

Jméno

Třída

Čas

1.

Eliška Tolmanová

ZA 3. B

9.15

2.

Štěpánka Dočekalová

ZA 3. A

10.38

3.

Karolína Jedlinská

ZA 3. A

13.09

 

Hodnotící komise: Mgr. P. Moravcová, Mgr. I. Koditková, K. Skotálková

  • obr 072
  • obr 079
  • obr 096
  • obr 107
  • obr 109
  • obr 112
  • obr 121

 

Konečné pořadí 10. ročník

Pořadí

Jméno

Třída

Čas

1.

Andrea Němcová

ZA 3. A

8.03

2.

Michaela Stejskalová

ZA 3. B

9.55

3.

Aneta Ropková

ZA 3. B

9.59

Mgr. P. Moravcová

  • obrazek 003
  • obrazek 005
  • obrazek 008
  • obrazek 017
  • obrazek 023
  • obrazek 029
  • obrazek 033
  • obrazek 034
  • obrazek 035
  • obrazek 039
  • obrazek 044

Konečné pořadí 9. ročník

Pořadí

Jméno

Třída

1.

Jana Kristková

ZA 3. A

2.

Radka Pecinová

ZA 3. A

3.

Veronika Václavková

ZA 3. A

Vypracovaly: Mgr. P. Moravcová, Mgr. E. Křížková, Mgr. L. Kaplanová

  • Obr 001
  • Obr 010
  • Obr 011
  • Obr 012
  • Obr 014
  • Obr 020
  • Obr 024

Konečné pořadí – 8. ročník

pořadí

jméno

třída

čas

trestné body

(vteřiny)

konečný čas

(s bodovým hodnocením)

1.

Eliška Kalousková

ZA 3. A

8:25

-60 s

7:25

2.

Jana Šreflová

ZA 3. B

10:36

-50 s

9:46

3.

Kateřina Jirásková

ZA 3. B

9:30

+30 s

10:00

4.

Pavlína Karešová

ZA 3. A

9:20

+80 s

10:40

5.

Barbora Vítková

ZA 3. A

10:11

+60 s

11:11

6.

Aneta Krummerová

ZA 3. B

11:04

+60 s

12:04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mgr. J. Bartošová

  • stlani_luzek15_01
  • stlani_luzek15_02
  • stlani_luzek15_03
  • stlani_luzek15_04
  • stlani_luzek15_05
  • stlani_luzek15_06
  • stlani_luzek15_07
  • stlani_luzek15_08
  • stlani_luzek15_09
  • stlani_luzek15_10
  • stlani_luzek15_11
  • stlani_luzek15_12
  • stlani_luzek15_13
  • stlani_luzek15_14
  • stlani_luzek15_15
  • stlani_luzek15_16
  • stlani_luzek15_17
  • stlani_luzek15_18
  • stlani_luzek15_19
  • stlani_luzek15_20
  • stlani_luzek15_21

Rok 2014

Výsledky školního kola

  • stlani_luzek14_01
  • stlani_luzek14_02
  • stlani_luzek14_03
  • stlani_luzek14_04
  • stlani_luzek14_05
  • stlani_luzek14_06
  • stlani_luzek14_07
  • stlani_luzek14_08
  • stlani_luzek14_09
  • stlani_luzek14_10
  • stlani_luzek14_11
  • stlani_luzek14_12
  • stlani_luzek14_13
  • stlani_luzek14_14
  • stlani_luzek14_15
  • stlani_luzek14_16
  • stlani_luzek14_17
  • stlani_luzek14_18
  • stlani_luzek14_19
  • stlani_luzek14_20

 

 

 

Září
5
Říjen
4
Listopad
4
Prosinec
8
Leden
4
Únor
5
Březen
6
Duben
3
Květen
7
Červen
7
Červenec
0
Srpen
0
Akce Červenec
Akce srpen
MŠMT Pardubický kraj ESF Evropská unie Školský portál
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Pardubický kraj Evropský sociální fond v ČR Evropská unie Školský portál Pardubického kraje
Vyšší odborná škola a střední škola zdravotnická a sociální Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí, Smetanova 838 - netfirmy.czZdravotnické školy - netfirmy.cz