Titulní strana > Přehled akcí > Virtuální prohlídka

Ještě před pololetními prázdninami proběhlo v naší útulné školičce školní kolo soutěže v anglickém jazyce. Akce se zúčastnili 4 chlapci ze druhých ročníků a 3 děvčata ze třetích ročníků. Pro tento rok porota ve složení Mgr. Sršňová a Mgr. Tomanová vybrala poměrně náročný test jazykové úrovně B2, v němž soutěžící prokazovali hned několik maturitních dovedností: poslechové, gramatické a práci s textem.

Nejlépe uspěla, a to ve všech dovednostech na 100%, žákyně ZA 3. A  Adéla Jančarová, druhé místo se ztrátou dvou bodů obsadil žák druhého ročníku ZA a SČ 2. A Štěpán Peichl, na třetím místě se stejným bodovým ziskem umístili Vendula Králová ze ZA 3. A a Šimon Peichl ze ZA 2. B. Zbývajícím účastníkům též gratulujeme, jmenovitě Marice Smolové, Janu Krupičkovi a Adamu Ladygovi.

První dva nejúspěšnější žáci postupují do krajského kola, které se bude konat v Pardubicích 21. března 2019.

Všem žákům děkujeme za účast a přejeme spoustu úspěchů a silnou vůli při dalším vzdělávání se v cizím jazyku.

TOV, SRŠ

• 20190129_110634