Titulní strana > Uchazeči > Domov mládeže
Uchazeči
Přijímací řízeníÚdaje školyStudijní oboryUčební plányVideogalerieFotogalerieVirtuální prohlídkaStručně o školeDny otevřených dveříDomov mládežeStipendium
Pedagogičtí pracovníci
Příjmení a jméno | Předmět | Den a hodina konzultační doby | individuálně dle domluvy |
Mgr. Bartošová Jindra | OSN | úterý 14,00 - 15,00 | dle domluvy |
Mgr. Beranová Petra | UP, POA, PSY, KOM, SPE, SOZ | pondělí 7.10 - 7.55 | dle domluvy |
Mgr. Beranová Vlasta | IKT, TAK, VOS | středa 12.40 - 13.25 | dle domluvy |
Mgr. Čopian Ondřej | MAT | úterý 14,20 - 15,05 | dle domluvy |
Mgr. Čermáková Lenka | OSEKO, OSN, OSE, OPP,OIN cv., OCHcv., OPO, OKO | úterý 13.30 - 14.30 | dle domluvy |
Mgr. Červinková Leona | PSY, OSN, SOM, KOM, OPE cv. | pondělí 12:40 - 13:25 | dle domluvy |
Mgr. Dubánková Jana | OSN, OSECH, OSE | čtvrtek 7:10-7:55 | dle domluvy |
Mgr. Felgrová Leona | DEJ | středa 12, 40- 13, 25 | dle domluvy |
Mgr. Hluchá Lucie | OSE, OSE cv. | úterý 12:40 - 13:25 | dle domluvy |
Ing. Kadrmanová Petra | AJ, AJS | úterý 13:30 - 14:15 | dle domluvy |
Mgr. Kaplanová Lenka | DV | čtvrtek 12:30-13:15 | dle domluvy |
Mgr. Klementová Jana | SPP | dle domluvy | |
Mgr. Klementová Marie | OSECH, OCH cv. | dle domluvy | |
Mgr. Koditková Ilona | OSN, OSEKO,OIN cv. | pondělí 13,30 - 15,00 | dle domluvy |
Mgr. Křížková Eva | UP, POA, SPE, SOP, OSE | pondělí 15.10 - 15.55 | dle domluvy |
Mgr. Kupková Martina | OSE | pondělí 10:55 - 11:40 | dle domluvy |
PhDr. Macáková Pavla | LT, OLT | dle domluvy | |
Mgr. Medunová Eva | ČJL, ČJLS, VV, OVC | čtvrtek 13:30 - 14:15 | dle domluvy |
Mgr. Mikolášová Kateřina | OSE, PP | úterý 10:00-10:45 | dle domluvy |
Mgr. Moravcová Pavlína | OVZ, BIO, OSE cv., OSE, PP, ZEH, OSEI | úterý 13.30 - 14.15 | dle domluvy |
Ing. Mgr. Novák Pavel | EKO, PRA | středa 12, 40 - 13, 25 | dle domluvy |
Mgr. Nováková Kateřina | SOM, OSN, PAT, OCH cv. | pátek 8:00 - 13:00 | dle domluvy |
Mgr. Paarová Lucie | PP, OSE, OSECH, PAP, OGE | úterý 7:30 - 8:00 | dle domluvy |
Mgr. Pecháčková Eva | OSN, OSEI, KLP, OSE, PP | čtvrtek 12:40-13:25 | dle domluvy |
Mgr. Pokorný Jan | ČJL | čtvrtek 13.30-15.00 | dle domluvy |
Scott Margarita Toni | AJ | dle domluvy | |
Mgr. Skočíková Veronika | AJ, AJS | úterý 11:50 - 12:35 | dle domluvy |
Skotálková Karla | OSN | čtvrtek 13,30 - 14,15 | dle domluvy |
Bc. Smílková Barvínková Lenka, DiS. | HV | dle domluvy | |
Mgr. Snášelová Vlasta | OSE, PP, ONE cv., FYO, VZD | středa 9.45 - 10.50 | dle domluvy |
Mgr. Sršňová Markéta | AJ, AJS, OSEA, OBN, ANJ | pondělí 12:40 - 13:25 | dle domluvy |
Mgr. Tesařová Lenka | BIE | uterý 13.30 - 14.15 | dle domluvy |
Mgr. Tomanová Veronika | ČJL, ČJLS, ANJ | čtvrtek 13:30-14:15 | dle domluvy |
Vacková Věra | PSO, POA | pondělí 12:40 - 13:25 | dle domluvy |
Mgr. Váňová Ivana | OSN, KLP, ZEH, OSE | pondělí 12.40 - 14.15 | dle domluvy |
PhDr. Wimmerová Martina | OSN, UP | dle domluvy | |
Mgr. Zapletalová Ludmila | PSY, KOMO, OPS | pátek 13.30 - 14.00 | dle domluvy |
Bc. Žáková Martina | CHE, FYZ, IKT | středa 13,30 - 14,15 | dle domluvy |